Kvaliteetsed kinnisvarapildid Pärnus

Kvaliteetsed kinnisvara JOONISED Pärnus

Teeme põhiplaani valmis Sinu joonistatud joonise järgi

Joonista paberile vaba käega kinnisvara seinte, akende, uste, tasapindade, mööbli, tehnika jms asukohad. Muidugi mida rohkem infot seda parem. Selle järgi teeme Sulle 2D joonise, mis annab kauni ülevaate korteri või maja põhiplaanist.

Mida käsitsi tehtud joonisele märkida? Ideid saad siin lehel oleva valmis tehtud korteri planeeringu pealt.

Before After Kinnisvara planeering põhiplaan pealtvaade joonis ruumiplaan plaanilahendusKinnisvara planeering põhiplaan pealtvaade joonis ruumiplaan plaanilahendus

Pärnumaa piires tuleme kohale ning võtame 2D või 3D ruumiplaani jaoks vajalikud mõõdud ise.

Kinnisvara planeeringud ja joonised - milleks?

Uut elamist ostes või rentides soovib klient mõista tubade paigutust ja näha, kas tema mööbel mahub uue kodu siia või sinna nurka kenasti ära. Või kui uue kodu tubade paigutus pole esmapilgul päris see, mida sooviks, siis aitavad joonised näha objekti potentsiaali ning planeerida, mida oleks võimalik seal ümber teha. Planeeringu peal saad näidata optimaalset mööbli paigutust – kuhu diivan, kuhu telekas, kuhu paigutada suurem söögilaud jne. Kõik see aitab enda kinnisvara reklaamiga paremini silma jääda ning kasvatada tehingu toimumise tõenäosust.

Samuti aitab põhiplaan või joonis mängida digitaalselt läbi erinevad tubade paigutused enne kui asud seinu ümber ehitama. Joonise abil saad viia plaanitud tööd kooskõlla ehitisregistriga ning remonti tehes arvestada mugavalt materjalikulusid.

Kinnisvara planeering põhiplaan pealtvaade joonis ruumiplaan plaanilahendus

Jooniste hinnad

Kui täpsustusi pole vaja teha, siis saad joonise või põhiplaani kätte juba mõne päeva jooksul peale tellimuse esitamist.

2D joonis joonistuse järgi


alates 60€

2D joonis kohale tulles

alates 115€

3D visualiseerimine


alates 150€

Küsi julgelt pakkumist 2D joonise või 3D visualiseerimise tegemisele.

Teeme koostööd

Vajad esinduslikke 2D jooniseid või 3D jooniseid, siis oled täpselt õiges kohas! Märgi vormis teenused, mida vajad.

* Käsitsi tehtud joonisele märgi pigem rohkem infot, kui et vähem. Saada julgelt pilt joonisest meile. Lisa pilt näiteks wetransfer.com keskkonda ning märgi saajaks info@kinnisvarafotod.ee. Vajadusel saame täpsustusi küsida. Kirjuta sõnumisse ka lühike kirjeldus, mida vajad ja mille jaoks vajad. Nii täidab tulemus eesmärki.

Email

Email